Mimar Memduh Taşdemir
 
 
Başmimar
MİMAR MEMDUH TAŞDEMİR
 

 Mimar Memduh Taşdemir Proje Grubu 1980'de kurulduğu ilk günden bu güne, yurt içi ve yurt dışında imza attığı projelerle mimarlık üzerine söz sahibi konumdadır.

 

Yılların verdiği tecrübeyle binin üzerinde yapıya imza atan Mimar Memduh Taşdemir; villalar, konut siteleri, apartmanlar, hastaneler, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, plazalar ve okullar gibi birçok projeye bir kimlik kazandırmanın haklı gururunu sizlerle paylaşmaktadır.
Mimari projelerin, doğru ekipler oluşturarak en verimli hale geleceğinin bilincindeyiz, bu bilinç ile proje sahiplerine maksimum faydayı sağlamaktayız. Mimari açıdan mükemmel bir projenin çizilmesi işin ilk adımıdır. Projenin diğer adımlarında da doğru bir ekibin bir araya gelmesi o projeyi tümüyle kusursuz yapacaktır.

Mimarlık veya mimari, yapıların ve binaları tasarlama, kurma sanatı ve bilimidir. İşte bu nedenle “Bir Mimar Bir Projenin Her Şeyidir." İnsanlığın hayatını kolaylaştırmak, barınma, dinlenme, keyifli vakit geçirme, hizmet alabilme, sosyalleşebilme gibi ihtiyaçlarını gidermeleri amacıyla mekânları, işlevsel ihtiyaçlar, teknik olanaklar ve ekonomik imkanlar doğrultusunda estetik yaratıcılıkla inşa etmek . Mimarın projeyi zihninde canlandırırken dikkat ettiği temel ilkeler olmalıdır.  Mimar Memduh Taşdemir Proje Grubu ekibi de bu bilinçle yıllardır bu güzide sanat dalına hizmet vermenin bilinciyle her zaman kusursuz ve iddialı projeler üretmek için çalışmaktadır.

 
İLETİŞİM
 
 
Mimar Memduh Taşdemir
Mimar Memduh Taşdemir
Mimar Memduh Taşdemir
Mimar Memduh Taşdemir
Mimar Memduh Taşdemir